×
آخرین اخبار

پس لرزه های یک حاشیه نفت مسجدسلیمان را زمین گیر کرد/صدر از دست نفتی ها رفت

 • کد نوشته: 6574
 • ۱۳۹۶-۰۷-۰۲
 • 787 بازدید
 • نفت مسجدسلیمان در خانه خودش به خونه به خونه باخت تا اولین شکست در کارنامه اش در این فصل رقم بخورد ولی بد نیست به اثرات یک حاشیه بپردازیم.

  پس لرزه های یک حاشیه نفت مسجدسلیمان را زمین گیر کرد/صدر از دست نفتی ها رفت

  به گزارش دیدگاه نیوز، دیدار امروز نفت مسجدسلیمان وخونه به خونه که در نهایت با پیروزی شاگردان جوادنکونام به پایان رسید، صرف نظر از کار ارزشمند تیم خونه به خونه که موفق شد یک پیروزی شیرین در مسجدسلیمان در برابر صدرنشین جدول بدست آورد، ولی بد نیست کمی به عقب و ۲۴ ساعت گذشته برگردیم و ببینیم در این مدت  چه بر سر فکری و شاکردانش گذشته که این چنین قافیه را در خانه خود باخته اند.

   

  دیروز یک عکس در کانال های تلگرامی منتشر گردید که یک دنیا حاشیه متوجه نفت مسجدسلیمان نمود به طوری که بعد از انتشار این عکس در رختکن نفت مسجدسلیمان که مربوط به بعد از بازی با آلومینیوم اراک بود، وجود سرنگ های مصرف شده ای را به نمایش می گذاشت که بر اساس ادعای مدیرعامل آلومینیوم اراک مورد استفاده بازیکنان نفتمسجد سلیمان شده بودند، ادعایی که حواشی بسیاری بر سر راه این تیم بوجود آورد.

   

  محمود فکری بعد از این ادعا  آشفته و ناراحت شد و تهدید به شکایت علیرضا دهشمند، مدیرعامل آلومینیوم اراک نمود و همین کافی بود که این تیم در طی ۲۴ ساعت گذشته اسیر حواشی این موضوع شده و تمرکز خود را از دست بدهد.

   

  معلوم نیست در نهایت مسیر این ادعا به کجا خواهد رسید ولی این حاشیه که بسیار هم می تواند لیگ را تحت تاثیر قراردهد، اولین آسیب خود را به نفت مسجدسلیمان رساند و اگر قرار بر این باشد که تکلیف این موضوع روشن نشده و هم چنان این حواشی ادامه داشته باشد معلوم نیست در هفته های آینده لیگ یک، شاهد چه حوادث دیگری در این زمینه خواهیم بود.

   

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *