×
آخرین اخبار

جزئیات اولین مناظره تلویزیونی؛ سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدهاست

 • کد نوشته: 192855
 • ۱۴۰۳-۰۳-۲۸
 • 47 بازدید
 • دبیر ستاد انتخابات صداوسیما همچنین خاطر نشان کرد: سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدهاست به بعبارتی سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد.

  جزئیات اولین مناظره تلویزیونی؛ سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدهاست

  محمد صالح مفتاح در گفتگو با برنامه انتخاباتی «زمانه» که از شبکه دو پخش می‌شود، تصریح کرد: در این دوره از مناظره‌های انتخاباتی ، بخش عمده تشریفاتی که از نظر ما خیلی هم فایده نداشت کم شده و به فرصت نامزدها برای پاسخ دادن به سوالات اضافه شده است.

  مفتاح افزود: فرصت نامزدها کوتاه بود و نمی‌توانستند جامع صحبت کنند و سخنانشان منعقد نمی‌شد.

  دبیر ستاد انتخابات صداوسیما ادامه داد: این موضوع آسیب شناسی شد و اکنون فرصت نامزدها که در دوره‌های قبلی ۲ تا ۴ دقیقه بود افزایش دادیم و محورها هم کم شده است.

  وی با تاکید براینکه از مواجهه لحظه‌ای و هیجانی با موضوعات و مسائل هم خودداری کرده ایم، گفت: ما رئیس جمهور می‌خواهیم انتخاب کنیم و این افراد رجل سیاسی هستند که شرایط رئیس جمهور شدن دارند. نامزدها کنارهم می‌نشینند و شان هر نامزد حفظ می‌شود.

  دبیر ستاد انتخابات صداوسیما همچنین خاطر نشان کرد: سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدهاست به بعبارتی سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد.

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *