×
آخرین اخبار

ادعای فردا درباره تصاویر جنجالی دختر نماینده مردم زابل در مجلس

 • کد نوشته: 12345
 • ۱۳۹۷-۰۴-۲۵
 • 626 بازدید
 • دیدگاه نیوز/ انتشار عکس‌های بدون حجاب دختران احمد علی کیخا نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی که در کنار پدر خود عکس گرفته اند و توسط سارا کیخا منتشر شده است باعث انتقاداتی در فضای مجازی شده است. در همین زمینه صدر الساداتی از روحانیون فعال در فضای مجازی در صفحه خود برای اولین بار […]

  ادعای فردا درباره تصاویر جنجالی دختر نماینده مردم زابل در مجلس

  دیدگاه نیوز/ انتشار عکس‌های بدون حجاب دختران احمد علی کیخا نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی که در کنار پدر خود عکس گرفته اند و توسط سارا کیخا منتشر شده است باعث انتقاداتی در فضای مجازی شده است.

  در همین زمینه صدر الساداتی از روحانیون فعال در فضای مجازی در صفحه خود برای اولین بار به این موضوع پرداخت و نوشت «آقای کیخا، نماینده مردم محروم زابل، شما که از فقر مطلق مردم زابل حرف میزنید، آیا شایسته است زندگیتان با مردم زابل اینقدر متفاوت باشد؟. شایسته است که مردم شما در ریزگرد و خشکسالی و فقر مطلق باشند و شما دخترتان را بفرستید آمریکا و روسیه در بهترین امکانات و آب و هوا با این وضع عکس بگذارد؟ شما که قبلا هم معاون محیط زیست بودید و هرچه پیشرفت داشتید از جمهوری اسلامی و با نام اسلام، ولایت فقیه و روحانیت بوده، نمیخواهید به آرمان‌های آن احترام عملی (نه لفظی) بگذارید؟! زندگی مسئول (چه امام جمعه، چه نماینده، چه رییس جمهور) از نظر فرهنگی و اقتصادی نباید نزدیک سطح مردم باشد؟!.»

  بعد از انتشار این خبر و واکنش‌ها به آن ما هم در سایت خبری تحلیلی فردا با احمد علی کیخا نماینده مردم محروم زابل تماس گرفتیم تا از صحت و سقم ماجرا مطلع شویم. کیخا در گفتگو با فردا نیوز گفت: «اصلا همچین موضوعی صحت ندارد و این عکس ساختگی است و من کاملا این موضوع را رد می‌کنم»

  نماینده زابل در پاسخ به این پرسش که آیا سارا کیخا دختر شما است یا نه گفت« سارار کیخا زیاد است و اینکه شخصی با صفحه سار کیخا عکسی منتتشر کرده باشد دلیل نمی شود دختر من باشد»

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

  دیدگاه نیوز را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *